Choď na obsah Choď na menu
 


Kniha návštev - recenzie

Ďakujem za Vaše  príspevky, nápady, otázky... 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

svadobná torta Posteľ

(Miriam, 19. 7. 2013 13:49)

Dobrý deň,
Obaja Vám veľmi pekne ďakujeme za vynikajúcu tortu,ktorá potešila oči všetkých hostí a tiež aj brušká.Sme veľmi radi,že ste nám takú nezvyčajnú tortu upiekli:).
pekný deň

Poďakovanie

(Viera Jančová, 9. 7. 2013 14:57)

Milá Mirka.
Vďaka za ochotu upiecť môjmu synovi tortu. Bolo to dosť narýchlo a preto si Vašu ústretovosť veľmi vážim. Torta syna milo prekvapila, nečakal to. Chutila fantasticky, každý kto ju ochutnal chválil najmä malinovo-smotanový krém. Teraz už aspoň viem, na koho sa budem v prípade sladkej dobroty obracať. Držím palce a prajem veľa chuti pri pečení ďalších tôrt. Vďačná V.Jančová

Hubárska torta 22. 06. 2013

(Vojtech, 26. 6. 2013 3:59)

Tortička bola fantastická,krásna a čo je najdôležitejšie, aj výborne chutila. Ďakujeme za gurmánsky zážitok a každému doporučujeme. Ďakujeme

Torta pre rybára

(Jana, 16.6.2013, 16. 6. 2013 17:34)

Úžasná, nádherná, fantastická - veru nič iné sa nedá písať len samé superlatívy. Táto torta v prvom rade absolútne uchvátila oslávenca - to detailné vypracovanie je na vysokej umeleckej úrovni a na rovnakom stupienku je aj jej chuť. Ďalšie rodinné oslavy už len s tortami od Vás. Ešte raz ďakujem.

Re: Torta pre rybára

(Mia, 17. 6. 2013 23:14)

Ďakujem veľmi za milé slová :) som rada, že sa oslávencovi páčila a prajem všetko naj a veľa úlovkov...

torta na krst / David / :-)

(Eli Jančiová, 9. 6. 2013 21:25)

Mirka,
chcem sa ti veľmi, ale fakt že veľmi pekne poďakovať za ďalšiu u nás v tomto roku už tretiu fantasticky fantastickú a nádherne krásnu tortu.
mňaaam...som sa zase nadžgala...:-) táto bola že super No1 ...najsamlepšia torta na svete...tie čučoriedky, ten tmavý korpus, tie jahody, banány....všetko spolu hralo jednu krásnu hudbu v papuľke.. Vedela som po tých dvoch predchádzajúcich tortách / panda a korytnačka - detské torty dievčatá /, že som mohla aj túto tortu priniesť na krst so vztýčenou hlavou a prirodzeným sebavedomím, pretože som bola sto percentne presvedčená o tom, že budú všetci z nej nadšení...a tak aj bolo :-D
Som rada, že som ťa objavila a dúfam, že ťa neprestane baviť pečenie a zdobenie, pretože to by bola velikánska škoda...ani nad tým neuvažuj, ja už teraz hľadám v kalendári aký kto má najbližšie sviatok aby som spolu s tebou zase vymyslela nejaký nový zázrak :-D
Prajem ti Mirka veľa trpezlivosti a dobrých nápadov :-D
Len tak ďalej , nech sa ti darí :-D

Re: torta na krst / David / :-)

(Mia, 11. 6. 2013 19:51)

Ďakujem Elka. Tak krásne si to opísala :) ešte že tento týždeň robím pre môjho drobečka, tak aj my si zamaškrtíme :D

Torta pre rockerku:)

(Marcela a Kristínka, 27. 5. 2013 14:05)

Milá Mirka ,
chceme sa veľmi pekne poďakovať za tzv.umelecké dielo ,ktoré sa ti podarilo tento víkend a urobili sme snáď najväčšiu radosť našej kamarátke k jej narodeninám.Keďže ona je celkom výnimočná ,zvolili sme aj nezvyčajnú tortu v tvare smrtky.Možno je to pre niekoho šok ,ale na oslave ľudia obdivovali ako je dokonale vypracovaná a mala na mieste každý detail.Bola nádherna obalovo a tak sa naša kamarátka nechcela s tortou rozlúčiť .Párty trvalá celé dva dni ,až nakoniec so slzami v očiach na záver urobila to odhodlanie ,aby ju rozkrojila.Ušlo sa snáď každému a mi sme si ju spoločne vychutnali na mieste.Bola neopísateľne výborna,dobra voľba krémov a zalizovali sa aj naši rodičia,ktorým kamarátka poslala tortu na vyskúšanie.Nie každý má takéto nadanie a preto by bola veľká škoda nevyužiť ho.Už teraz ťa budeme odporúčat naším ďalším kamarátkam ,kamarátom a ostatným.Želáme veľa výborne vymiešaných krémov ,trpezlivosť a veľa lásky,ktorá je v tvojej práci nie len viditeľná ,ale aj cititeľná.

Re: Torta pre rockerku:)

(Mia, 27. 5. 2013 15:07)

Ďakujem za pochvalu.:) No keď som ten obrázok podľa ktorého som mala tortu robiť videla prvý krát, nebolo mi všetko jedno, lebo väčšinou robím torty v noci :D, ale nakoniec som si na ten "ksichtík" zvykla a celkom sa to dalo ..A som rada že ste si pomaškrtili.

Psík pre Saymonka

(Katka Š., 26. 5. 2013 21:06)

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za fantastickú tortu (krásna, chuť suprová a presne podľa mojich predstáv). Odporúčam!!! Teším sa na ďalšiu tortu - už teraz by som si veru dala chi-chi

Torta skateboardista

(Beáta, 24. 5. 2013 9:11)

Naša druhá vynikajúca torta od Vás. Mala veľký úspech. Pekná a veľmi chutná. Je poznať, že to robíte s radosťou a naozaj Vás to baví. Dá sa to vidieť, aj ochutnať. Radosť, ktorú spôsobila synovi, som ani nečakala. Srdečná vďaka, prajem veľa kreatívnych nápadov a teším sa, že zase bude príležitosť na ďalšiu :-).

Torta Havran

(Andrea, 14. 5. 2013 15:17)

Ďalšia torta od Vás Mirka a ďalšia veľká chvála pre Vás. Torta mala veľký úspech, bola nielen dokonale urobená z vonku, ale aj chutila úžasne. Ďakujem veľmi pekne za krásnu a super tortu, ktorá bola vďaka Vám perfektným prekvapením.

Ďakujem :)

(Mia, 7. 5. 2013 12:22)

Ďakujem aj ja veľmi pekne za príspevky :) Všetko dobré Vám prajem.

Tortička na krstiny

(Anita, 5.5.2013, 6. 5. 2013 17:54)

Ďakujeme za nádhernú tortičku na krstiny pre nášho malého Damiánka. Všetkým sa nesmierne páčila. Tortička bola úžasná, vyzerala ako obrázok a chutila skvele. Až mi bolo ľúto ju krájať. Splnila všetky moje predstavy. Tá chuť sa nedá ani opísať. Ak budeme potrebovať tortičku, tak určite len od Vás a aj všetkým známym Vás odporučíme :) Škoda, že som o Vás nevedela skôr :) ... ĎAKUJEME KRÁSNE :-*

Torta dráčik

(Anka, 6. 5. 2013 17:15)

Tortička výzorovo nadmieru splnila naše očakávania, bola ešte krajšia ako na obrázku, ktorý som poslala. A chuťovo to bolo niečo dokonalé. Mali sme torty od veľa iných, ale táto bola najlepšia. To sa nedá ani porovnávať. Naozaj som nadmieru spokojná a odteraz chcem ďalšie torty len od Vás.
Ešte raz veľké Ďakujem a prajem veeeeľa takých krásnych a chutných tortičiek ako sme mali my. :)

torta k 60tke

(michaela sheoran, 28. 4. 2013 23:33)

objednala som si tortu k narodeninam podla mojej predlohy z internetu, v skutocnosti bola uzasna, vsetci boli z nej nadseny a chutila vynikajuco, ked sme ukazovali fotky tu v anglicku tak kazdy ju obdivoval. Dakujeme velmi pekne, ak budeme este niekedy potrebovat nejaku tortu, tak jedine od Vas. Fakt nadhera

Svadobná torta

(Eva, 23. 4. 2013 19:45)

Bola veľmi pekná, veľmi jemne ladená a chutila vynikajúco. Na svadbe boli viaceré torty, no ale táto bola najkrajšia a všetkým sa najviac páčila.
Odporúčam torty od Mirky...ĎAKUJEME.

Torta na krstiny

(Andrea, 15. 4. 2013 14:45)

Chcem veľmi pekne poďakovať za naozaj krásnu tortu, ktorá splnila všetky očakávania a mala veľký úspech. Vďaka aj za Váš prístup, ochotu a radu, ste milá osôbka so zlatými ručičkami :-) . Teším sa na ďalšiu tortu, ktorú u Vás budeme určite objednávať. Dovtedy prajem všetko dobré a veľa zakazníkov, ktorí budú určite spokojní.

Všetkým

(Mia , 15. 4. 2013 14:30)

Ďakujem a som rada že ste boli spokojní :)

KRSTINOVÁ TORTA

(MAJKA, 8. 4. 2013 9:35)

Pani Mirka, vaša torta zožala úspech na krstinách, pretože bola naozaj krásna, s jemnosťou vypracovaná a chutila sviežo a lahodne .
Klobúk dole pred Vašou zručnosťou a estetickým cítením.
Teším sa aj nabudúce na ďalšiu tortičku:-)
Prajem vám veľa úspechov a patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM!!!!